Wyścig 7 Brasilia GP
Post new topicReply to topic gpro Forum Index > Sezon 85
View previous topic - View next topic  
Author Message
Tomasz Skwaryło

PostPosted: 27 Dec 2021 13:49    initial question
27 Dec 2021 13:49 from Tomasz Skwaryło

No cóż kolejny tor nie dla mojego bolidu, mój kierowca do jazdy w deszczu też orłem nie jest. Postanowiłem zrobić myk ciekaw jestem co z tego wyjdzie, ano zamierzam pojechać z ustawieniami na sucho, a nie na morko. Taki tam eksperyment.
bolid: 668/869/461/739/574/836
opony: D/T
paliwo: 114/110
ryzyko: 30/10/0

Adam widzę dobry wynik w kwalifikacjach, to dobrze jak kiero złapie motywacje to i lepsze rezultaty będzie osiągał Smile super trzymaj tak dalej!
Robert Kubica

PostPosted: 29 Dec 2021 02:04    
29 Dec 2021 02:04 from Robert Kubica

Ja na razie odpuszczam. Nie robiłem nawet ustawień. Coraz bardziej się zastanawiam co dalej robić, bo na dłuższe siedzenie w PRO mnie nie stać. Co będzie z moim kierowcą jak spadnę?
Back to top
Offline View user's profile Send private message
Tomasz Skwaryło

PostPosted: 29 Dec 2021 08:17    
29 Dec 2021 08:17 from Tomasz Skwaryło

Robert Kubica wrote:
Ja na razie odpuszczam. Nie robiłem nawet ustawień. Coraz bardziej się zastanawiam co dalej robić, bo na dłuższe siedzenie w PRO mnie nie stać. Co będzie z moim kierowcą jak spadnę?

Jak będzie miał OW powyżej 110 to odejdzie.

Swoją drogą powiem wam śmieszny wyścig, zatankowałem bolid na wyścig na sucho i taka cysterną jechałem xD przelałem ponad 70 litrów. Cóż nie miałem szansy żeby złapać jakieś punkty, ale przynajmniej po testowałem sobie to i owo.

A teraz ciekawostka: startowałem 28, przyjechałem 29 i motywacja skoczyła mi o 14 pkt. do góry Very Happy

Adam, jak tam sytuacja? bo widzę, ze ostatnio punktujesz, dobra jazda jest wyniki też. Kasa też tak szybko nie ucieka, jak oceniasz naszą grupę?
Adam Stajer

PostPosted: 30 Dec 2021 09:54    
30 Dec 2021 09:54 from Adam Stajer

Tomasz Skwaryło wrote:
Robert Kubica wrote:

Jak będzie miał OW powyżej 110 to odejdzie.

Swoją drogą powiem wam śmieszny wyścig, zatankowałem bolid na wyścig na sucho i taka cysterną jechałem xD przelałem ponad 70 litrów. Cóż nie miałem szansy żeby złapać jakieś punkty, ale przynajmniej po testowałem sobie to i owo.

A teraz ciekawostka: startowałem 28, przyjechałem 29 i motywacja skoczyła mi o 14 pkt. do góry Very Happy

Adam, jak tam sytuacja? bo widzę, ze ostatnio punktujesz, dobra jazda jest wyniki też. Kasa też tak szybko nie ucieka, jak oceniasz naszą grupę?

No grupa spoko dużo zawodników pkt zdobywa tak naprawde do 1,2,3 uciekli ale od 4 miejsca w zasięgu wszyscy są
jeszcze z 1 wyścig pojadę i chyba będę zbierać kasę bo już raczej nie spadnę a wyniki na razie były bo ostatni wyścig mogłem być nawet 4 jak by nie na ostatnim kółku babol od kierowcy
Back to top
Offline View user's profile Send private message
Post new topicReply to topicPrinter-friendly view gpro Forum Index > Sezon 85
Page 1 of 1

Similar Topics on Internetforum.info Similar Topics on Internetforum.info
Topic Account Replies Topic started
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Wyścig 12 Brasilia GP gpro 0 28 Apr 2021 12:29 View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Wyścig 4 Brasilia GP gpro 7 06 Aug 2021 21:43 View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Wyścig 12 Brasilia GP gpro 0 20 Apr 2021 13:01 View latest post
Set bookmark for this topic

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Internetforum.info is choosing the fastest connection for you.

Following this hyperlink will lead to a permanent autoban.