Wybór kierowcy
Post new topicReply to topic gpro Forum Index > Poradniki dla początkujących
View previous topic - View next topic  
Author Message
Adam Wasiak
Site Admin

PostPosted: 11 May 2021 10:41    
11 May 2021 10:41 from Adam Wasiak

Przygotowałem dla Was krótki poradnik wg jakich kryteriów według mnie poszukiwać kierowcy. Na początek na warsztat wybrałem poziom Amateur. Dane są już trochę leciwe, bo przygotowywałem to ponad 5 sezonów temu, ale są nadal aktualne jeśli chodzi o umiejętności kierowców pozwalające osiągać sukcesy na tym poziomie gry.
Plik znajdziecie na moim chomiku (https://chomikuj.pl):
Nazwa: adam.wasiak1
Hasło do folderu: 1234567890
W razie pytań to piszcie śmiało w tym temacie lub bezpośrednio do mnie.
Back to top
Offline View user's profile Send private message Send e-mail
Post new topicReply to topicPrinter-friendly view gpro Forum Index > Poradniki dla początkujących
Page 1 of 1

Similar Topics on Internetforum.info Similar Topics on Internetforum.info
Topic Account Replies Topic started
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Demotywacja Kierowcy gpro 0 18 Apr 2021 16:46 View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Jaki Trening Jest Najlepszy dla Kierowcy gpro 0 18 Apr 2021 16:52 View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Trening Kierowcy gpro 0 18 Apr 2021 16:55 View latest post
No new posts Sticky: Cechy kierowcy gpro 0 30 Apr 2021 12:23 View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Najważniejsze Umiejętności Kierowcy gpro 1 18 Apr 2021 16:37 View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Wpływ Umiejętności Kierowcy na Jego Szybkość Jazdy gpro 0 18 Apr 2021 16:50 View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Jak Zmieniają się Umiejętności Kierowcy Między Sezonami gpro 0 18 Apr 2021 16:54 View latest post
No new posts Porady dotyczące treningu dla kierowcy gpro 24 30 Jul 2021 14:17 View latest post
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies. Sticky: Kalkulator OW kierowcy gpro 10 30 Apr 2021 12:35 View latest post
Set bookmark for this topic

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Internetforum.info is choosing the fastest connection for you.

Following this hyperlink will lead to a permanent autoban.